EGUERDIKO MOBILIZAZIOAK

BILBO. 12:30ean Plaza Eliptikoan (11:45ean zutabeak Zabalburu, Deustu, Jesusen Bihotza eta Errekalde Zumarkalea)

DONOSTIA. 12:30ean Artzai Onean (11:45ean zutabeak Gros, Amara eta Antiguatik).

GASTEIZ. 12:00etan Bilbo plazatik.

IRUÑEA. 12:00etan Gaztelu plazan (11:00etan zutabeak Sanduzelai, Berriozar, Txantrea, Arrotxapea, Atarrabia, Unibertsitatea, Barañain)

EIBAR. 12:30ean Unzaga plazan

LIZARRA. 12:00etan Udaletxean

TAFALLA. 12:00etan Nafarroako plazan

TUTERA. 12:00etan Foruen plazan

ARRATSALDEKO MOBILIZAZIOAK

BILBO: 18:00etan Eliptika plazatik Udaletxeraino

GASTEIZ: 18:00etan Andra Mari Zurian

DONOSTIA: 18:30ean Bulebarretik

IRUÑERRIA: deszentralizatua

  • ALDE ZAHARRA. 17etan Aubobus geltoki zaharra
  • ANTSOAIN. 17etan Rafael Aberti Plaza
  • ARROSADIA . 17etan Felisa Munarriz
  • ARROTXAPEA. 17etan Porron
  • BARAÑAIN. 17etan Iruñea Etorbidean, LaCaixaren parean
  • BURLATA. 17etan Udal Plaza DONEZTEBE . 17etan AVIA Gasolindegia
  • GARES. 19:30ean Herriko Plaza
  • OLTZA-ETXAURI. 17etan Orkoiengo Herriko Plaza
  • SANDUZELAI. 17etan Sanduzelai Plaza

AIARA
Amurrio. 18:00etan Herriko Plaza
Laudio. 18:00etan Lamuza Plazatik

ERRIOXA-LAUTADA
Agurain. 18:00etan Portal del Rey Oion. 17:30ean Herriko Plaza Kanpezu.

DEBALDEA
Mutriku. 18:00etan Goiko Plazan
Deba. 18:00etan Udaletxe aurreko plazan
Elgoibar. 18:00etan Kalegoen plazatik
Eibar. 18:00etan Untzaga plazatik.
Soraluze. 19:00etan plaza berrian.
Antzuola. 18:00etan plazan.
Bergara. 18:00etan zutabeak auzoetatik, 18:30ean frontoian
Arrasate. 18:00etan Sebero Altuben.
Antzuola. 18:00etan plazan.
Eskoriatza. 18:00etan plazan.
Oñati. 18:00etan udaletxeko plazatik.

BURUNTZA GOIERRI
Amasa Villabona. 17:30ean Errebote Plazatik
Beasain. 18:00etan geltokitik
Ordizian. 18:00etan Plazatik
Lazkaon. 18:00etan Plazatik
ZumarragaUrretxu. 19:00etan Potros Plazatik
Ibarra. 17:30ean Giza katea Tolosara
Tolosa. 18:00etan Triangulo plazatik
Hernani. 19:00etan Gudari Plazatik
Lasarte. 18:00etan Okendo Plazatik
Andoain. 18:00etan Goiko Plazatik
Zaldibia. 19:00etan Herriko plazatik

OARSOALDEA
Orereta. 18:00etan Herriko plazatik
Oiartzun. 17:30etan Plazan
Irun. 17:30ean Mendeluko errotondatik
Pasai Antxo. 17:00etan Gure Zumarditik

UROLA KOSTA
Orio. 18:00etan Ibai ondoko Plazatik
Zarautz. 18:30etan Udaletxeko plazatik
Getaria. 18:00etan Plazatik
Zumaia. Beheko Plazatik
Azkoitia. 18:00-etan Plazatik
Azpeitia. 18:00-etan Plazatik
Zestoa. 18:30-etan Plazatik

BUSTURIALDEA LEA-ARTIBAI
Ondarroa. 18:00etan Zaldupeko zubitik
Markina Xemein. 18:00etan Goiko Portaletik
Aulesti. 19:00etan herriko plazan
Gernika. 18:00etan Udaletxe plazan
Lekeitio. 18:00etan Eskolape
Bermeo

DURANGALDEA
Durango. 18:00etan Andra Maritik
Zornotza. 18:00etan Referendum plazatik
Elorrio. 17:30ean Herriko Plazatik manifestaldia
Ermua. 19:00ean Herriko plazatik manifestaldia
Iurreta. 18:00ean Azkondotik manifa
Zaldibar. 18:00etan udaletxeko plazatik
Berriz. 18:00etan Urtiaga plazatik manifestaldia
Abadiño
Atxondo

ESKUMALDEA
Mungia. 17:30ean Udaletxetik
Bakio. 17:30ean Irubide
Sondika. 18:00etan Tren geltokitik
Erandio. 18:00etan metro irteratik
Leioa. 18:30ean Bulebarrean
Algorta. 18:00etan Txiki Otaegitk
Sopela. 18:30ean Udaletxetik
PlentziaGorliz. 18:00etan Udaletxetik

EZKERRALDEA
Santurtzi. 18:30ean parketik
Portugalete. 18:00etan hilerritik
Sestao. 18:30ean Kasko plazatik
Barakaldo. 18:30ean Herriko plazatik
Gallarta. 17:30ean Marciano iturritik
Trapaga. 18:00etan Llano plazatik
Muskiz. 18:30ean Kultur Etxean
Balmaseda. 18:30ean San Severino plazan
Sodupe. 18:00etan herriko plazatik

HEGO URIBE
Basauri. 17:30ean udaletxean kontzentrazioa eta manifestaldia
Galdakao. 18:00etan Udaletxetik
Arrigorriaga. 17:30ean Argala plazatik
Ugao. 18:00etan herriko plazatik
Igorre. 18:00etan Kultur Etxetik

SAKANA 
Altsasu. 18:00etan Netto Supermerkatuan
Leitza. 18:00etan Herriko Plaza

ERDIALDEA
Lizarra. 18:0etan Nafarroa behera Plaza.
Tafalla. 19:00etan Nafarroa Plaza
Tutera. 18:30ean Foru Plaza