ARABA

GASTEIZ

Gasteiz. Manifestazioa 17:30etan Bilbo Plazatik.
Agurain. 19:00etan.
 
AIARA
Laudio. Manifestazioa 18:00etan Plaza Lamuzatik.

BIZKAIA

DURANGALDEA
Elorrio. 17:30etan plazatik
Durango. 17:30etan manifestazioa Santa Anatik.
Zornotza. 17:30etan manifestazioa Zelaietatik.
Zaldibar. 19:30etan Artia Autobus geltokian
Ermua. 17:30etan kardenal Orbe Plazan.

BUSTURIA-LEA
Gernika. 18:30etan manifestazioa Merkurio iturritik.
Lekeitio. 18:00etan manifestazioa Eskolapetik.
Ondarru. 19:00etan Alamedatik.
Markina. 18:00etan Arkupetik kalejira.

BILBO
Bilbo
. 18:00etan manifestazioa Plaza Eliptikotik

HEGO URIBE
Basauri
. 18:00etan Arizgoiti plazatik.
Igorre. 18:30etan Udaletxetik
Galdakao. 18:00etan Udaletxetik.
Arrigorriaga. 18:00etan Argala Plazatik

ESKUMALDEA
Erandio-Astrabudua. 19:00etan Josu Muruetatik
Mungia
. 18:00etan Udaletxetik
Leioa. 18:30etan Bulevarretik.
Algorta. 18:30etan Telletxetik
Sopela. 18:30etan Larrabasterra Plazatik
Zamudio. 18:30etan Udaletxe Plazatik.

EZKERRALDEA
Barakaldo. 18:30etan Bide Oneran
Sestao. 18:00etan Udaletxetik.
Santurtzi. 19:00etan Udaletxetik.
Portugalete. 18:30etan Carlos VII metro geltokitik
Zalla. 18:30etan Eroskin
Abanto. 18:00etan Fuente del Marcinotik.
Ortuella. 18:30etan udaletxetik
Trapaga. 19:00etan Batzokiaren ondoan.
  

GIPUZKOA

OARSOALDEA
Irun. 19:00etan Ensantxe plaza.
Orereta. 19:00etan Zumarditik.

DONOSTIALDEA
Donostia. 18:00etan Bulebarrean.
Hernanin
. 18:00etan Gudarien Plazatik
Lasarte. 18:00etan Okendo Plazatik
Andoain. 17:30etan Zumea plazatik.

TOLOSALDEA
Beasain. 18:30etan Zubimuxutik.
Tolosa. 18:30etan Triangelutik.
Urretxu-Zumarraga. 18:30etan Potros enparantzatik

KOSTA-UROLA
Azpeitia
. 18:00etan Enparantza Nagusitik.
Zarautz. 18:00etan Plazatik
Zumaia. 18:00 Kofradian
Zestoa. 19:00etan Plazatik.
Getaria. 18:30etan Plazatik.

DEBALDEA
Arrasate. 18:00etan Sebero Altube
Eibar
. 18:00etan Untzaga plazatik.
Bergara. 19:00etan Plazatik.
Elgoibar. 18:00etan Plazatik.
 

NAFARROA
 

IRUÑEALDEA
Iruñea
. 19:00etan Golem.
Doneztebe. 17:30etan Leitzako bidean (Gasolindegia).

SAKANA
Altsasun
. 18:00etan
Leitza. 18:00etan Herriko Plazatik.

ERDIALDE ERRIBERA
Lizarra
. 18:30etan Baja Navarratik.
Tafalla. 19:00etan Plaza de los Fuerosetik
Tutera. 19:00etan Plaza Sancho el Fuertetik.