EGOITZAK

LAB Sindikatuaren egoitzen helbide eta harremanetarako datuak

Agurain, Kale Nagusia, 68 P.K. 01200
945 31 23 28

Gasteiz, Fermin Lasuen, 13 - behea P.K. 01013
araba@lab.eus
945 25 58 77 | 659 783 652

Laudio, San Martin Kalea 3, beheko solairua 01400
laudio@lab.eus
94 672 27 14

Oion, Nagusi kalea, 15 - behea P.K. 01320
oion@lab.eus
945 60 18 94
 
Barakaldo, Aldapa, 12 -solairuartea P.K. 48901
barakaldo@lab.eus
944 18 01 25620 32 39 77

Basauri, Particular de Araba, 3 - behea P.K. 48970
basauri@lab.eus
648 854 463

Bermeo, Kresentzi Etxebarria, 5 -behea P.K. 48370
bermeo@lab.eus
94 688 54 95

Bilbo, Rekalde Zumarkalea, 62 -behea P.K. 48010
bilbokoeskualdea@lab.eus
94 470 69 00

Durango, Komentu kalea 9, behea PK 48200
durango@lab.eus
946 81 85 09

Erandio, San Agustin Plaza, 3-1 P.K. 48950
erandio@lab.eus
944 67 01 56

Ermua, San Isidro Kalea, 7 -3 behea. P.K. 48260
943 17 64 46

Gernika, Juan Kaltzada, 4 -2 P.K. 48300
gernika@lab.eus
946 25 39 41 | 618 51 39 04

Igorre, Lehendakari Agirre, 17 behea P.K. 48140
94 631 92 22

Ondarroa, Ikastola kalea, 2 Behea - P.K. 48700
ondarroa@lab.eus
946 83 30 44

Zalla, J.F. Estefania y Prieto z/g, atzean. P.K. 48860
94 667 10 38

Zornotza, Convenio, 10 -behea P.K. 48340
94 673 18 62

 
Baiona,  10 Santa Ursula Plaza
baiona@lab.eus
05 59.59 50 20-05 59.59 50 21
Hego Euskal Herritik deitzerakoan lehenengo 0 galtzen da.
Hau da: 00 - 33 - 559 59 50 20

Hendaia, 1) Centre d'Accueil Route de l'aotoport P.K. 64700 eta 2) 1 Bis Rue du Jaizquibel P.K. 64700
lab-hendaia@euskalerria.org
05 59 03 57 86 | 05 59 48 04 68
Hego Euskal Herritik deitzerakoan lehenengo 0 galtzen da.
Hau da: 00 - 33 - 559 03 57 86
Arrasate, Garibai Etorbidea, 14 -2 P.K. 20500
arrasate@lab.eus
943 79 74 08 | 618 51 38 90

Azpeitia, Donejakue, 18 Behea
kostaurola@lab.eus
680 825 127

Beasain, Oria Pasealekua, 2 P.K. 20200
beasain@lab.eus
943 88 12 34

Bergara, Ibargarai 39, behea P.K. 20570
bergara@lab.eus
943 76 01 89

Donostia (Egoitza nazionala), Pokopandegi Bidea, 9-2ª P.K. 20018
gipuzkoa@lab.eus
943 22 44 00 | 659 782 567

Donostia, San Bladi, 1 behea P.K. 20013
donostia@lab.eus
943 45 86 40

Eibar, Bidebarrieta, 10 - 1 P.K. 20600
eibar@lab.eus
943 82 04 89

Elgoibar, San Francisco, 20 -1 P.K. 20870
943 74 73 09

Hernani, Andre Kalea, 25 P.K. 20120
hernani@lab.eus
943 33 60 62

Irun, Salis Etorbidea, 30 behea 20304
irun@lab.eus
943 62 47 14

Lasarte, Hipodromo Etorb. 14 -behea P.K. 20160
lasarte@lab.eus
943 37 00 18

Oñati, Atzeko kale, 32 - behea P.K. 20560
oinati@lab.eus
943 71 88 42

Orereta, Ikutza Korsarioa 11
orereta@lab.eus
943 34 45 41

Tolosa, Rondilla 29, 1. P.K. 20400
tolosa@lab.eus
943 67 00 26

Zarautz, Zigordia, 11 -1. Esk. P.K. 20800
kostaurola@lab.eus
680 55 40 74

Zumarraga, Kalebarren 8 Behea. P.K. 20700
zumarraga@lab.eus
943 72 48 48
Altsasu, San Juan Kalea, 52 behea P.K. 31800
altsasu@lab.eus
948 56 41 75

Bera, Errotazar, 5 -behea P.K. 31780
bera@lab.eus
683 47 30 77

Elizondo, Jaime Urrutia, 41 -behea P.K. 31700
948 58 13 63

Iruñea, Arga Ibaia kalea, 12-14, behea P.K. 31014
irunea@lab.eus
948 22 11 30

Lizarra, Gustavo de Maeztu, 4 P.K. 31200
lizarra@lab.eus
948 55 08 33

San Adrian, La Amistad kalea, 55 PK 31570
sanadrian@lab.eus
948 67 15 31

Tafalla, Severino Fdez. Etorbidea, 7 P.K. 31300
tafalla@lab.eus
948 70 02 12

Tutera, Díaz Bravo 27, behea 31.500
tutera@lab.eus
948 82 50 88

Zangotza, Buenaventura Iñiguez, 15 behea P.K. 31400
948 87 09 59